A Csomós Mixi diadalának története: hatalmas csatában hódította meg a Veszprém Rally második helyét

Csomós Mixi ugyan szinte végig vezetve nyerte az ORB-szezonnyitó Veszprém Rallyt, azonban a második helyért többen is nagy csatát vívtak.

Csomós Mixi nagy előnnyel nyerte az ORB-szezonnyitó Veszprém Rallyt. A második helyért kiélezett csata zajlott, végül Turán Frigyes és Zsiros Gábor szerezte meg ezt a pozíciót. Harmadikként László Martin és Bán Viktor végeztek. A verseny igencsak nehéznek bizonyult, mindössze 18 páros ért célba az eseményen. Az abszolút nyolcadik helyet Bertalan Márton és Paizs Róbert szerezték meg, akik az ORB 2WD és a Peugeot Kupa kategóriában is diadalmaskodtak. Az ORC értékelésben az első helyet Marozsi Zsolt és Boros Máté szerezte meg a Hyundai i20 R5-tel.